جزیره موفقیت

اشنایی با جدید ترین روشهای شاد زیستن وکسب موفقیت # توسط بابک بهمن خواه

شهریوری هاش بخونن................

شهریور ( برج سمبله ،تیر ،عطارد،مرکوری و ولکان)

 

نماد یا سمبل : خوشه گندم ، فرشته

 

عنصر وجودی :خاک

 

فلز وجود :پلاتین

 

رنگ محبوب : سبز ، خاکستری

 

سنگ مناسب : عقیق سبز

 

شخصیت : راوی ، کودک

 

جایگاه : بالغ طبیعت

 

شعار : من تجزیه و تحلیل می کنم

 

توجه: متولد هر ماهی هستید در قسمت نظر بدهید اعلام کنید تا

مشخصات ماه مربوطه برای شما ارسال شود.(ولی به این شرط که شاد باشید)

+ نوشته شده در  یکشنبه یازدهم شهریور 1386ساعت 6  توسط  مدیریت وبلاگ : بابک بهمن خواه  | 

متولد خرداد یعنی...gemini.jpg
تصویر از اینجا


مرد متولد خرداد
مرد متولد خرداد در برج دوپيكر به‌دنيا آمده و به‌همين دليل هم داراي شخصيتي دوگانه است و هم احتمال دو زنه بودنش ببيشتر از مردهاي متولد شده در ساير ماههاي سال است.
شخصيت دوگانه مرد خردادي خيلي وقتها ممكن است باعث تعجب و حيرت اطرافيان شود تا آنجا كه حتي... اصلاً به خاطره يكي از دوستانم در اين‌باره توجه كنيد:
ما يك همكار خردادي داشتيم كه بسيار سحر‌خيز بود و از ريختن شكر در چاي به‌شدت متنفر بود. اما يك روز صبح در كمال ناباوري پس از آنكه با يك ساعت‌و‌نيم تأخير سركار حاضر شد به آبدارچي سفارش چاي شيرين داد! من كه فكر نمي‌كردم او تا اين حد دوشخصيتي باشد ازش پرسيدم: «هي اسفنديار تو يه خردادي اصيل و به تمام معنايي!»
اما اسفنديار گفت: اسمش اسفنديار نيست و در ماه خرداد هم متولد نشده و تازه از امروز به بخش ما منتقل شده... هر چند كه او هنوز اصرار مي‌كند اسفنديار نيست ولي من كه اين خرداديهاي دو شخصيتي آب زير‌كاه را مي‌شناسم!»
مرد متولد خردادماه ممكن است هرلحظه افكار، عقايد و نظرهاي كلي و جزئي‌اش را در مورد زندگي عوض كند و در مواردي ديده شده كه يك مرد خردادي صبح رئيس يك شركت، ظهر منشي شركت و عصر آبدارچي همان شركت بوده!
مرد متولد اين ماه برخلاف آنچه به‌نظر مي‌رسد بسيار ثابت‌قدم است و در مدتي كه هنوز نظرش عوض نشده روي نظرش پافشاري عجيبي مي‌كند ولي خوب،‌ با پيدا شدن سروكله يك نظريه تازه اين پافشاري و ثابت‌قدمي به نظريه تازه‌تر منتقل مي‌شود!
از طرف مرد خردادي سفره دلش را براي هركسي باز نمي‌كند و به‌همين دليل وعده‌هاي سرسفره‌اي مسؤولان هيچ‌وقت توجه او را جلب نمي‌كند!
مرد متولد خردادماه اگر نتواند به دليل پاره‌اي مشكلات دو تا زن بگيرد، سعي مي‌كند اين دوگانگي را در جنبه‌هاي ديگر زندگي‌اش به‌كار ببندد و مثلاً دو تا ماشين، دو تا سنگ‌پا و ليف، دو تا گوشي موبايل و دو تا خانه براي خودش جفت و جور كند.
او دوستان قديمي را با پيدا شدن دوستان تازه فراموش مي‌كند و خوبي ماجرا اين است كه مي‌توانيد در طول چند سال چند‌بار با او دوست شويد و او هر بار خيال مي‌كند بار اولي است كه با شما آشنا مي‌شود و از اين بابت يك‌ عالمه تحويل‌تان مي‌گيرد!


زن متولد خرداد
سياره زن متولد اين ماه مركوري است و به‌همين دليل (يا دلايل ديگر!) همواره غيرقابل پش‌بيني است. يعني ممكن است مردي كه فكر مي‌كند زن متولد اين ماه را به‌دست‌ آورده ناگهان در برابر واقعيتي قرار بگيرد كه به‌طور غير قابل پيش‌بيني سركار بوده و يك نفر ديگر دختر مورد علاقه‌اش را به‌دست‌آورده!
زن متولد خردادماه شوخ‌طبع است ولي احتمال طنزپرداز شدنش چندان زياد نيست! او تفريح را به‌شدت دوست دارد و بعيد نيست ناگهان به شيوه كمديهاي‌ صامت بزن و بكوبي يك كيك پاي‌سيب به طرف صورتتان پرتاب كند!
از ديگر مشخصه‌هاي زن متولد خرداد اين است كه اصولاً خيلي نمي‌شود درباره ماه تولد و خصوصيات اخلاقي مربوطه‌اش طنز نوشت. والسلام!

+ نوشته شده در  سه شنبه بیست و سوم مرداد 1386ساعت 16  توسط  مدیریت وبلاگ : بابک بهمن خواه  | 

متولدین اردیبهشت چه شخصیتی داردند!taurus.jpg
تصوير از اينجا

مرد ارديبهشت:
مرد متولد برج ثور با احساساتش چندان ميانه خوبي ندارد و از جمله مردان نادري است كه در مواجهه با يك زن اجازه مي‌دهد عقلش درباره اينكه به او پيشنهاد ازدواج بدهد يا نه حكم كند و قلبش را در حد و اندازه‌هاي عضوي براي پمپاژ خون به ساير نقاط بدن نگه مي‌دارد! البته همين مرد اگر به اين نتيجه برسد كه مي‌تواند با زني ازدواج كند ناگهان تبديل به يك آدم رمانتيك مي‌شود، طوري كه اگر در زمينه سرقت ادبي هم مستعد باشد احتمالاً ديالوگهاي رومئو و ژوليت را به اسم خودش به نامزدش غالب مي‌كند.
او به شدت حسابگر است و نه تنها از بچگي قلك دارد بلكه در دوران جواني و ميانسالي هم براي خريد تلويزيون چهل اينچ پلاسما، كشتي تفريحي و ساختن يك برج 500 طبقه داراي برنامه‌هاي دقيق كوتاه مدت، ميان مدت و بلند مدت است.
او مانند سنجاب هميشه مقداري پول براي روز مبادا جايي چال مي‌كند بنابراين زير و رو كردن باغچه يا گلدانهاي منزل را به حساب علاقه او به گل‌ و گياه نگذاريد!
اگر مرد ارديبهشت در جمع نظريه‌اي را مطرح كند و شما از نظريه او جانبداري نكنيد يا نظريه‌اش از طرف مهمانان مورد توجه قرار نگيرد يا هردو(!) تبديل به ضدحالي مي‌شود كه نظيرش را نه ديده و نه شنيده‌ايد. مرد ارديبهشت هيچ‌وقت از خانه قهر نمي‌كند چون دوري از مبل راحتي جلوي تلويزيون بيشتر از هر چيز ديگري آزارش مي‌دهد!

زن ارديبهشت:
او از تحميل عقايد و قراردادهاي زوركي به شدت بيزار است و طوري كه حتي اگر مارتين اسكورسيزي بخواهد با زور نقش اول فيلم بعدي‌اش را به او بدهد، محال است آن را قبول كند! زن ارديبهشت از بد قولي به شدت متنفر است بنابراين بهتر است اگر با او سر ساعت 3 بعدازظهر قرار داريد رأس ساعت آنجا باشيد چون حتي چند ثانيه تأخير هم عوارض جبران‌پذير و چه بسا دردناكي باقي مي‌گذارد، بنابراين هميشه خوش قول باشيد و ساعتتان را با ساعت او تنظيم كنيد.
سياره زن ارديبهشت ونوس است و قاعدتاً زني كه سياره‌اش ونوس است بايد زن زيبايي باشد مگر اينكه عامل وراثت به تاثيرات سياره‌اي بچربد و آنرا مغلوب كند!
او از شنيدن تملق هر چند بسيار تابلو و دور از واقعيت، لذت مي‌برد، بنابراين هنگام چاپلوسي از زن ارديبهشت به مرغ خيال‌تان پروبال بدهيد و تا مي‌توانيد خالي ببنديد!
اگر كسي قصد دارد براي زن متولد اين ماه هديه بخرد بايد دقت كند هديه‌اي كه انتخاب مي‌كند غير كاربردي‌ترين وسيله دنيا باشد تا بتواند زن ارديبهشت را خوشحال كند. چسب مخصوص درزگير در سفينه‌هاي فضايي، يكي از پيچهاي باز شده برج ايفل، قيچي مخصوص بريدن صفحه‌هاي تيتانيوم و دستگاه تشخيص آرتروز كمر در ميان بي‌مهرگان از هداياي پيشنهادي ماست كه مطمئناً تأثير معجزه‌آسايي روي او دارد.
زن متولد ارديبهشت‌ماه با اينكه در قرن 21 و عصر الكترونيك و ارتباطات و رايانه زندگي مي‌كند باز هم دلش مي‌خواهد مرد زندگي‌اش حتي‌الامكان يك شواليه با زره كامل و يك لقب نيم‌متري باشد و به شيوه‌هاي قرون وسطايي به او ابراز عشق كند! زن ارديبهشتي علاقه زيادي به غذاي خوب دارد و دلش مي‌خواهد براي غذا خوردن به مكانهاي جديد و متفاوت برود... خلاصه اگر همسري كه مي‌خواهيد اختيار كنيد متولد اين ماه است از حالا نصف حقوق‌تان را براي رستوران رفتن كنار بگذاريد!

+ نوشته شده در  یکشنبه چهاردهم مرداد 1386ساعت 15  توسط  مدیریت وبلاگ : بابک بهمن خواه  | 

متولدین فروردین ماه بخوانند!ghouch.jpg

علامت طالع‌بيني شما قوچ است اما قوچها فقط از حيث نربودن با مردهاي فرورديني اشتراك دارند. فلزشما آهن است و شايد به همين دليل است كه اغلب مردهاي فرورديني از خوردن اسفناج كه سرشار از آهن است امتناع مي‌ورزند و دليلشان هم اين است كه آهنشان بدجور مي‌زند بالا! و نيز به‌دليل همين آهن بودن فلزشان است كه مردهاي مرتبط با زنهاي فرورديني را آهنربا نيز مي‌نامند! رنگ شما سرخ است. البته اين باعث نمي‌شود كه تجمع بيشتر فرورديني‌ها در قبايل سرخ پوستي باشد همين كه علاقه‌مند به‌غذاهاي سرخ كردني و طرفدار تيمهاي سرخ پوش باشيد، كافي است.
عنصرتان آتش است و به همين دليل متولدين ساير ماهها در مواجهه با شما دچار سوختگي مي‌شوند. مولانا جلال‌الدين محمد بلخي مشهور به مولوي كه از جمله ادبا و عرفاي زمان خودش بود احتمالاً در چنين موقعيتي قرار گرفته بوده كه سروده: «شده‌ام پسند حسنت وطنم ميان آتش».
اگر روزي از اتوبان چمران ( تهران) مي‌گذشتيد و ديديد كسي بالاي برج ميلاد ايستاده و مي‌خواهد به تمرين پرش از ارتفاع بپردازد اصلاً شك به خودتان راه ندهيد كه او يك فرورديني است. اصولاً فرورديني‌ها براي كاري كه قرار است انجام بدهند همان لحظه تصميم مي‌گيرند و في‌الفور هم عمل مي‌كنند. مثلاً ممكن است در نيمه‌هاي شب يك‌فرورديني از خواب بيدارتان بكند و بخواهد به شما آب بدهد. اصلاً ناراحت نشويد و حتي المقدور آب را بخوريد زيرا يك قوچ واقعي برايش اين مهم نيست كه شما خواب هستيد بلكه مهم اين است كه خودش در بيداري به‌سر مي‌برد!
فرورديني‌ها اصلاً دروغ نمي‌گويند و اگر هم روزي مجبور بشوند بگويند آنقدر گنده است كه شما همان وسطهاي ماجرا به او لبخندي مي‌زنيد و مي‌گوييد: برو و بي خيال شو، تو اين كاره نمي‌شوي. به‌عنوان مثال ممكن است كه با يك فرورديني قرار داشته باشيد و او با دو ساعت تأخير سر قرارش حاضر شود و وقتي علت دير كردنش را از او بپرسيد، در كمال خونسردي بگويد: بين راه تصادف كردم و شكمم پاره شد و روده هايم ريخت وسط اسفالت و تا آنها را جمع كردم و رفتم بيمارستان و برگشتم كمي دير شد!
اصولاً متولدين فروردين لجوج و يك دنده ( و بلكه هم بيشتر!) هستند. يك فرورديني اصيل حاضر است در راستاي اثبات لجاجتش به‌مدت يك ماه غذا نخورد فقط به‌خاطر اينكه بفهماند كه مي‌شود يك ماه چيزي نخورد و زنده ماند!
بيماريهاي متولد فروردينتجمع بيماري در فرورديني ‌ها از ناحيه شكم به پايين است. آنها يا سنگ مثانه مي‌گيرند و يا از فرط بي توجهي پايشان به يك سنگ گير كرده و به زمين مي‌خورند و يك قسمت از پايشان مي‌شكند! فرورديني‌ها مي‌توانند خيلي راحت در مقابل تير، تركش و سنگ رها شده از تير و كمان قرار بگيرند و مطمئن باشيد كه اين اجسام سخت فقط به همان نواحي كه در بالا نام برديم اصابت مي‌كند. اگر روزي به محل كارتان آمديد و ديديد كه همكار فرورديني شما دهانش را با ماسك پوشانده اصلاً تصور نكنيد كه براي جلوگيري از انتقال ويروس سرماخوردگي به شما اين كار را كرده زير اصولاً آنها سرما نمي‌خورند و اگر مي‌بينيد كه دهانشان بسته است يقين بدانيد كه شب قبل سير فراواني ميل كرده‌!
متولدين فروردين ماه با چه ماهي ازدواج بكنند يا نكنند
متولدين فروردين ماه يا آن قدر ازدواج نمي‌كنند كه پير شده و مجبورند قيدش را بزنند و يا زماني كه هنوز سرد و گرم روزگار را نچشيده اند مي‌روند و اين كار را مي‌كنند.
تصور مي‌شود به دليل اينكه اشتراك رفتاري بين زن و مرد فرورديني بيشتر از اشتراك رفتاري در زن و مردهاي ساير ماههاست، بهتر است كه متولدين اين ماه بيايند و با هم ازدواج بكنند و اگر زماني رسيد كه نسل مجرد هر كدام از اين دو جنس فرورديني تمام شد، بي خيال ازدواج بشوند

+ نوشته شده در  یکشنبه چهاردهم مرداد 1386ساعت 3  توسط  مدیریت وبلاگ : بابک بهمن خواه  |